Jeżeli Twoim celem jest dochodowy wynajem, sprzedaż nieruchomości lub kreatywne przedstawienie powierzchni, to dobrze trafiłeś...

Chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie

•  przygotowania mieszkania/domu do zdjęć sprzedażowych

•  dobrania odpowiedniego oświetlenia do wnętrza

 

Fotografia wnętrz

Fotografia wnętrz to jedna z wielu dziedzin, które obejmuje szeroko pojęta fotografia. Aby wykonywać dobre zdjęcia, które przedstawią pomieszczenie w korzystnym świetle, trzeba mieć profesjonalny sprzęt, doświadczenie oraz oko do detali i szczegółów. Jest to szczególnie ważne, ponieważ zdjęcia wnętrz są zazwyczaj wykonywane do portfolio architektów oraz jako oferta sprzedaży nieruchomości, mieszkania na wynajem, lub usług proponowanych przez hotele czy restauracje. Organizacja sesji zdjęciowej to pierwszy krok do profesjonalnej reklamy. Co ma zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z usług lub odwiedzenia danego miejsca, jak nie piękna fotografia wnętrz?

 

 

Telefon  696-707-484

 

kontakt@cypriandesign.pl

 

CyprianDesign

Fotografia do sprzedaży nieruchomości

Na rynku jest wiele ogłoszeń dotyczących sprzedaży nieruchomości. Fotografia wnętrz daje możliwość, aby każde z nich było wyjątkowe. Oczywiście każdy może wykonać zdjęcie sam, za pomocą smartfona lub aparatu cyfrowego, jednak fotograf nieruchomości , dzięki swojemu doświadczeniu i umiejętnościom, zrobi to zdecydowanie lepiej. Profesjonalne zdjęcie wnętrz z pewnością zwiększy zainteresowanie nieruchomością oraz pozwoli na szybsze jej sprzedanie w lepszej cenie. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, a w przypadku tego typu ogłoszeń, wrażenie zależne jest od dobrej fotografii wnętrz. To właśnie pierwsza fotografia zachęci do sprawdzenia ogłoszenia i zwiększy prawdopodobieństwo umówienia się na osobiste oglądanie nieruchomości.

 

 

Fotografia wnętrz i nieruchomości Wrocław

Zajmuję się fotografią nieruchomości na terenie Wrocław. Wykonuję sesje zdjęciowe wnętrz mieszkań i domów na potrzeby prywatnych właścicieli i biur nieruchomości oraz zdjęcia lokali na potrzeby firm

Fotografuję każdy rodzaj nieruchomości - od małych mieszkań przeznaczonych na inwestycje, po domy, luksusowe apartamenty oraz lokale usługowe.

Jak wygląda współpraca?

 

 

Kontakt

Pierwszym krokiem jest wstępny kontakt telefoniczny lub mailowy, który pozwala na wycenę zlecenia, określenie potrzeb i oczekiwań odnośnie sesji oraz dokładnych terminów realizacji.

 

 

Zdjęcia

Następnie wykonuję zdjęcia nieruchomości. Czas sesji zdjęciowej zależny jest przede wszystkim od fotografowanej powierzchni, ale przeważnie zajmuje od 1 do 2 godzin.

 

 

Obróbka

Przygotowuję wstępnie obrobione zdjęcia do preselekcji klienta. Pracujemy nad wyborem konkretnych ujęć oraz nad  detalami jak kolory, światło i zaawansowana obróbka.

 

 

Wysyłka

Ostatnim etapem jest finalna obróbka i przesłanie pakietu zdjęć. Zawsze są to gotowe do użytku zdjęcia, przygotowane według wcześniejszych ustaleń. Przechowuję regularne backupy fotografii, więc możliwe jest pobranie zdjęć nawet po kilkunastu miesiącach od zlecenia.

Czego możesz oczekiwać?

 

 

O standardzie usługi

ilość zdjęć

Standardowo dostarczam od 8 lub 12 zdjęć z jednej sesji. Jako, że każda nieruchomość ma swój unikalny charakter, ilość zdjęć jest zawsze ustalana indywidualnie.

 

czas

Standardowo sesja zdjęciowa zajmuje około półtorej godziny. W przypadku mniejszych nieruchomości może trwać krócej, w przypadku większych – ponad 2 godziny. Nie musisz być obecny podczas wykonywania zdjęć. Tam, gdzie to możliwe, mogę odebrać klucze z recepcji albo możemy umówić się na ich przekazanie w dniu wykonywania zdjęć.

Czas realizacji wynosi do 2 dni roboczych w przypadku standardowego zlecenia.

 

cena

Koszt sesji nieruchomości zaczyna się od 250 zł brutto. W tej cenie zawiera się dojazd, wykonanie sesji, profesjonalna obróbka, praca na plikach i przechowywanie kopii bezpieczeństwa wysłanych plików.

 

Cena jest wyższa w przypadku dużych nieruchomości (domów, rezydencji, wielopokojowych luksusowych apartamentów), dojazdu poza Warszawę, dostarczenia dużej ilości zdjęć (w tym pracy na detalach) oraz innych dodatkowych usług.