Pomiar i projekt

Dostosowuję się do oczekiwań każdego klienta.

Staram się, by Tworzone przeze mnie wnętrze było jak najbardziej funkcjonalne, dawało poczucie komfortu i satysfakcji .

Dbamy o szczegóły nadające każdemu meblowi niepowtarzalny styl i klimat .

Pomiar jest niezbędny do rzetelnego przedstawiania kosztorysu mebli, jak również daje możliwość poznania oczekiwań klienta,

omówienia stylu w jakim mają być wykonane meble, i poznania wnętrza, w którym będą wkomponowane .

Po pomiarze zostanie przygotowany projekt i wizualizacja w programie projektowym, dzięki czemu w czasie rzeczywistym będziemy mogli pokazać jak zmienia się wygląd Waszego wnętrza bądź szafy przy wyborze poszczególnych rozwiązań czy zmian w kolorystyce .

Codziennie można umówić się na spotkanie, po rozmowie i pomiarze przygotuję aranżację wnętrza, zaprojektuję wymarzone przez Was meble, doradzę w zakresie doboru okuć, dodatków i akcesoriów ! .

 

Dobór materiałów

Dzięki codziennemu śledzeniu nowinek w branży, a także nieustannemu podnoszeniu własnych kwalifikacji, jestem w stanie zaproponować klientom wiele innowacyjnych rozwiązań, sprawiających, że meble są jeszcze bardziej funkcjonalne .

Pracuję na wszelkich dostępnych na rynku materiałach, wykonując meble z wykorzystaniem elementów z płyt laminowanych, MDF folii, MDF lakierowanego, forniru, drewna, stali i aluminium. Współpracuję z lokalnymi stolarzami, oraz sklepami które posiadają bogatą kolorystykę płyt i blatów, a także szeroką gamę akcesoriów meblowych .

 

Wybór kolorystyki

Wybierając kolory zwykle działamy pod wpływem intuicji. Pewne barwy lubimy, inne nas drażnią. Zdarza się, że w aranżacjach nie zwracamy szczególnej uwagi na kolory, lub nie mamy odwagi do użycia zdecydowanych tonacji. Łatwo wtedy o jałowe, pozbawione nastroju wnętrza .

Niemniej jednak kolorystyka tworzy charakter wnętrza . Wprowadza nas w odpowiedni klimat .

Dodaje wigoru albo przygnębia .

Relaksuje lub drażni .

Gdy dysponujemy odpowiednią wiedzą na temat kolorów aranżacje wnętrz są o wiele korzystniejsze .

Dlatego tak ważny jest projekt, oraz wizualizacja która pomorze w doborze kolorystyki projektowanego wnętrza i mebli .

 

Realizacja zamówień

Dostosowanie się do oczekiwań każdego klienta jest głównym założeniem moich realizacji .

Staram się, by tworzone przeze mnie wnętrze były jak najbardziej funkcjonalne, dawało poczucie komfortu i satysfakcji .  Dbamy o szczegóły nadające niepowtarzalny styl i klimat .

Na podstawie zebranych informacji tworzę komputerowy projekt i wizualizację mebli w kilku wariantach dostosowanych do Państwa potrzeb i wymagań .

Po zaakceptowaniu projektu klient otrzymuje wizualizacje oraz następuje podpisanie umowy .

Ustalamy dogodny termin montażu i przystępujemy do realizacji zlecenia .

 

Czas realizacji zamówienia to 1 do 4 tygodni.

Codziennie można umówić się na spotkanie w celu wykonania projektu, przygotuję aranżację wnętrza, zaprojektuję wymarzone przez Was meble, doradzę w zakresie doboru akcesoriów i wyposażenie AGD .

Instalujemy w projektowanych kuchniach sprzęt AGD .