Projektowanie i aranżacja wnętrz mieszkalnych

 

O mnie

 

Projektowanie i aranżacja wnętrz mieszkalnych .

Zrealizowałam już wiele inwestycji na terenie Wrocławia .

Były to zarówno całe obiekty tj mieszkania i domy, jak i pojedyncze pomieszczenia .

Projektowałam wszystkie możliwe strefy mieszkalne tj. kuchnie, salony, sypialnie łazienki, toalety, garderoby i pomieszczenia gospodarcze. Idę z duchem czasu i projektuję z najnowszymi aktualnie trendami.

Staram się, by wnętrza były dopasowane do oczekiwań i stylu życia domowników, skrojone dla ich potrzeb i na ich kieszeń. Zapraszam do współpracy .

 

Projekt podstawowy .

 

60 – 80 zł/m²

Aranżacje przestrzeni ukazane za pomocą zwymiarowanych schematów funkcjonalnych i wizualizacji pomieszczeń.

Ten etap pracy zaowocuje nie tylko przemyślanym i funkcjonalnym projektem wnętrza, ale pięknym i jedynym w swoim rodzaju, gdyż projekt tworzymy w oparciu o wysłuchanie państwa potrzeb oraz co najlepsze – marzeń i zrealizowaniu ich

1. Niezobowiązujące pierwsze spotkanie

2. Inwentaryzacja

3. Układy funkcjonalne, z wymiarami, z rozmieszczeniem ścian działowych

4. Ogólny spis mebli i materiałów

5. Wizualizacje

6. Panoramy 360°

(Czas trwania: w zależności od powierzchni do opracowania)

 

Układy funkcjonalne .

 

10 – 15 zł/m²

Jest to najbardziej podstawowa wersja projektu, która jest elementem wyjściowym każdej aranżacji wnętrz. Często pomieszczenia są nieustawne i trudne do zagospodarowania. Ich odpowiednie rozplanowanie może wpływać na komfort życia każdego dnia. Jeśli zastanawiasz się nad zagospodarowaniem swojego mieszkania czy domu służymy pomocą.

Nasz architekt wykona dla Ciebie projekt funkcjonalny, który wskaże najbardziej ergonomiczne rozwiązanie Twojej przestrzeni. W oparciu o warunki prawa budowlanego oraz wieloletnie doświadczenie w tworzeniu układów funkcjonalnych, architekt rozwiąże dla państwa najkorzystniejsze rozmieszczenie mebli i urządzeń sanitarnych.

1. Pierwsze spotkanie + inwentaryzacja

2. Układy funkcjonalne, z wymiarami, z rozmieszczeniem ścian działowych

(Czas trwania: kilka dni – 2 tygodnie w zależności od powierzchni do opracowania)

 

Projekt szczegółowy .

 

110 – 130 zł/m²

Łączy w sobie projekt podstawowy oraz dokładną dokumentację techniczną, składającą się z wielu rysunków wykonawczych, które zwymiarowane, pozwolą ekipie budowlanej na realizację projektu.

1. Niezobowiązujące pierwsze spotkanie

2. Inwentaryzacja

3. Układy funkcjonalne, z wymiarami, z rozmieszczeniem ścian działowych

4. Wizualizacje

5. Panoramy 360°

Po wyborze tego typu projektu otrzymujecie Państwo do wyboru dwie różne aranżacje dla każdego z pomieszczeń. Następnie opracowujemy projekt wykonawczy dla wybranej przez Państwa aranżacji każdego z pomieszczeń:

1. Spis zastosowanej armatury, mebli i materiałów

2. Spis zastosowanych okładzin ściennych i podłóg

3. Szczegółowe rysunki – kłady, rozwinięcia każdej ze ścian ze wszystkimi wymiarami (projekt kuchni i innych mebli na wymiar, położenie armatury łazienkowej, rozmieszczenie oświetlenia, itp.)

4. Projekt ułożenia okładzin ściennych i podłóg (kafelków) dla ekipy remontowej

5. Wyliczenie ilości płytek do kupienia

(Czas trwania: w zależności od powierzchni do opracowania) .

 

Pojedyncze pomieszczenia .

 

Szukasz pomysłu na aranżację sypialni, masz problem z zagospodarowaniem nieustawnej kuchni, a może po prostu potrzebujesz zmiany stylu łazienki? Czasem wystarczy właściwa aranżacja jednego pomieszczenia by Twój dom, czy mieszkanie zyskały nowe oblicze i wprawiały Cię w dobry nastrój każdego dnia. Jeśli potrzebujesz projektu tylko dla jednego pomieszczenia, z chęcią podejmiemy się współpracy i nawet dla najmniejszej powierzchni znajdziemy rozwiązania.

 

Układ funkcjonalny .

 

Kuchnia, łazienka 35 zł/m².   Pomieszczenia mieszkalne i inne 20 zł/m².

W przypadku pomieszczeń o niewielkiej powierzchni, minimalna cena za projekt funkcjonalny wynosi 200 zł.

 

Projekt podstawowy .

 

Kuchnia, łazienka 80 zł/m².   Pomieszczenia mieszkalne i inne 60 zł/m².

W przypadku pomieszczeń o niewielkiej powierzchni, minimalna cena za projekt podstawowy łazienki lub kuchni wynosi 700 zł, a pozostałych pomieszczeń 500 zł.

 

Projekt szczegółowy .

 

Kuchnia, łazienka 130 zł/m².   Pomieszczenia mieszkalne i inne 110 zł/m².

W przypadku pomieszczeń o niewielkiej powierzchni, minimalna cena za projekt szczegółowy łazienki lub kuchni wynosi 200 zł do 4m², a pozostałych pomieszczeń 399 zł.

 

Moodboard

Aranżacja z moodboardami

 

W tej wersji otrzymujesz moodboard oraz rzut funkcjonalny wraz z listą użytych materiałów.

To doskonałą baza do tego, aby samemu stworzyć swoje wymarzone wnętrze! Kliknij element z poniższej listy aby przeczytać opis.

 

Moodbardy

 

Otrzymasz m.in. rzut funkcjonalny oraz moodboardy. To rozwiązanie dla osób, które potrzebują jedynie wskazania kierunku.

 

Usługi dodatkowe

 

Skorzystaj z usług dodatkowych.

 

Projekt kompleksowy .

 

Spotkamy się w celu wyboru materiałów. Dostajesz moodboardy, komplet dokumentacji technicznej wraz z cenami materiałów i dodatków. Otrzymasz też rysunki wnętrz szaf oraz pomysły na aranżację okien. Kliknij element z poniższej listy aby przeczytać opis.

 

jedno spotkanie w celu wyboru materiałów

 

Spotkamy się w sklepach w twoim mieście aby wybrać odpowiednie materiały do twojego projektu wnętrz.

 

inwentaryzacja lokalu

 

Wykonamy pomiary pomieszczeń objętych projektem, wykonamy też dokumentację zdjęciową.

 

moodboardy z pomysłami na aranżację .

 

Co to jest moodboard? - kliknij i przeczytaj na naszym blogu!

Najprościej mówiąc - jest to pierwszy szkic twojego wnętrza. Tablice inspiracyjne zawierają kolorystykę, proponowane wyposażenie i oświetlenie.

 

 

 

Home Staging

 

Masz problem ze sprzedażą lub wynajmem nieruchomości?

Nie wiesz jak przygotować nieruchomość, aby sprzedała się szybciej?

Jeśli nie możesz znaleźć nabywcy, mimo wielu ogłoszeń, przyczyną może być złe pierwsze wrażenie: zbyt duża ilość mebli, brak naturalnego światła czy zniszczone ściany.

HOME STAGING to szybka rewitalizacja, dzięki której przy niewielkim budżecie odmienisz wnętrze na przyjazne i zgodne ze standardami - po to, by szybciej przyciągnąć zainteresowanych klientów.

 

 

Czym jest Home Staging i skąd pochodzi?

Usługa HOME STAGING („inscenizacja domu”) wywodzi się z USA, gdzie już od 50 lat funkcjonuje, jako skuteczne narzędzie marketingu nieruchomości.

Niskobudżetowe techniki umożliwiają zainteresowanie większej ilości potencjalnych nabywców, co przekłada się na szybszą finalizację procesu i osiągnięcie wyższej ceny końcowej.

 

Kiedy warto skorzystać?

 

• Chcesz jak najszybciej i bez stresu sprzedać dom lob mieszkanie za dobrą cenę.

• Masz problem ze znalezieniem nabywców, a Twoje ogłoszenie nie wzbudza zainteresowania.

• Sprzedajesz mieszkanie lub dom, w którym jeszcze mieszkasz, masz ograniczone fundusze i nie planujesz wykonywać dużych prac remontowych.

• Jesteś inwestorem i kupiłeś nieruchomość, którą chcesz szybko i tanio przygotować pod wynajem.

• Pracujesz w biurze nieruchomości i zależy Ci, by wyróżnić ofertę na konkurencyjnym rynku oraz sprzedawać szybciej, więcej i za dobrą cenę.

 

Home Staging co zyskasz?

• NEUTRALNE, ESTETYCZNE WNĘTRZE

 

Podkreślisz atuty i zminimalizujesz wady, a Twoje wnętrze zyska uniwersalny charakter. Nawet jeśli nabywca planuje remont, łatwiej dostrzeże potencjał przestrzeni.

• DUŻY EFEKT MAŁYM KOSZTEM

 

Dzięki czytelnemu kosztorysowi i ustaleniu optymalnego budżetu, unikniesz przeinwestowania. Wykorzystasz minimum środków dla osiągnięcia maksymalnego efektu.

• OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

 

Samodzielnie zadbam o każdy aspekt, od wstępnej analizy po przygotowanie oferty sprzedażowej, gotowej do publikacji na portalach nieruchomości.

• DOTARCIE DO WIĘKSZEJ ILOŚCI KLIENTÓW

 

Uwydatnienie atutów i poprawa atrakcyjności nieruchomości sprawi, że Twoja oferta będzie przyciągać uwagę, zachęcając do osobistych oględzin.

• SZYBSZA SPRZEDAŻ LUB WYNAJEM

 

Rewitalizacja nieruchomości wywoła u oglądających pozytywne pierwsze wrażenie co umożliwi dalsze negocjacje. Skróci to czas pozyskania nabywcy lub najemcy, zapewniając szybki zwrot inwestycji.

Cennik projektowania wnętrz. Ceny aranżacji, projektów, metamorfozy

 

Cennik projektowania wnętrz 140 -180 zł m2

Na cenę projektu wnętrz składa się wiele rzeczy i ciężko jest określić sztywną stawkę bez zapoznania się ze szczegółami projektu. Na cenę ma wpływ poziom skomplikowania projektu, ilości pomieszczeń, powierzchni, Czy znajdują się skosy w pomieszczeniach, odległości budowy od siedziby projektanta czy też wymagań zleceniodawcy. Standardowo cena za projekt kompleksowy waha się w granicy 140 – 180 zł za m2. Jest to cena która obejmuje wszystkie etapy współpracy, czyli:

•  Inwentaryzacja pomieszczeń, oraz ustalenie wymagań klienta, jego życzeń preferencji, dotychczasowych upodobań estetycznych.

•  Projekt koncepcyjny. Dokładna aranżacja wnętrz na rzucie 2D wraz z rozmieszczeniem ścianek wewnętrznych, mebli sprzętów AGD.

•  Fotorealistyczne wizualizacje pokazujące jak w przyszłości wnętrza będą wyglądały.

•  Dokładna dokumentacja techniczna zawierająca wszystkie rzuty podłóg, sufitów, przekroje ścian, schematy instalacji elektrycznej .

•  Wspólne wizyty w sklepach specjalistycznych, (salon łazienek, studio kuchenne, wybór drzwi, schodów, kominka itp.) Dowóz próbek na budowę, wraz z doborem kolorów na budowie na podstawie wcześniejszych wizualizacji.

•  Ewentualny nadzór nad ekipami w zależności od wybranej opcji (nadzór autorski, bądź inwestorski) .

 

Kompleksowe przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, wraz z wykonaniem profesjonalnej oferty internetowej, oraz zrobieniem sesji fotograficznej nieruchomości .

Cena ustalana indywidualnie – do 3% wartości nieruchomości .

 

Fotografia wnętrz i nieruchomości Wrocław .

 

Niezależnie od tego czy sprzedajesz, czy wynajmujesz nieruchomości, zdjęcia są odpowiedzialne za zainteresowanie ofertą.

 

Realizując zlecenia staram się uzyskać maksymalnie dużo informacji co do oczekiwań klientów. Aby w pełni je zaspokoić, dobieram odpowiednie środki techniczne i sposób fotografowania. Jako fotograf architektury wybieram najkorzystniejszą porę dnia do zdjęć zależnie od orientacji budynku względem stron świata, a więc od oświetlenia słonecznego. Wykonując zdjęcia wnętrz zwracam uwagę na wszystkie detale, a oświetlenie dobieram tak, aby jak najlepiej oddać atmosferę wnętrza. W razie potrzeby w sesji może wziąć udział również stylistka wnętrz. Wszystkie zdjęcia poddaję szczegółowej postprodukcji .

Fotografia wnętrz jest niezwykle wymagająca, a profesjonalny fotograf nieruchomości to jedna z najważniejszych osób w procesie sprzedaży lub wynajmu mieszkania i domu. Wysokiej jakości zdjęcia to zasługa mojego doświadczenia, dbałości o detale, specjalistycznego sprzętu i fachowej obróbki zdjęć. Najczęściej wykonuję:

 

Zdjęcia mieszkań, zdjęcia domów - dla właścicieli, biur i agentów nieruchomości (sprzedaż mieszkania, sprzedaż domu, wynajem mieszkania, wynajem domu, apartamenty i pokoje na wynajem, wynajem krótkoterminowy, zdjęcia na Booking.com i AirBnB). Wysokiej jakości zdjęcia do ogłoszeń znacznie przyśpieszają wynajem lub sprzedaż nieruchomości.